WYSTAWA

Zapraszamy na wystawę fotografii Macieja Pawelca pt: ’88’, która odbędzie się 11.03.2021 r.(Czwartek) o godz. 12.00  w Galerii Akademickiej Wydziału Sztuki w Radomiu -Galeria Słoneczna.

Prezentowana wystawa przedstawiać będzie 88 dni podróży autora po Syberii w 2018 roku. Pan Maciej skupił swoją uwagę w szczególności na realizacji swojego marzenia z dzieciństwa, a mianowicie zobaczeniu Jeziora Bajkał. Podczas tej podróży autor poznał wspaniałych ludzi i odwiedził miejsca, o których wydawałoby się czas zapomniał.
Artysta w swoim życiu kieruje się mottem:
“Jestem łowcą obrazu, zamykam go w klatce i uczę mówić, niech się sam broni.”

Kuratorzy wystawy Tomasz Grzyb, Sebastian Klochowicz