RADOMSKI CZERWIEC 1976
Chcąc upamiętnić 50. rocznicę tych wydarzeń, brać akademicka Wydziału Sztuki Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego
organizuje wystawę prac plastycznych pod tytułem
„RADOM PAMIĘTAMY O HISTORII PATRZYMY W PRZYSZŁOŚĆ”.
Wydarzenie to odbędzie się w dniu 25 czerwca 2026 roku
w galeriach sztuki związanych z Wydziałem Sztuki URad.
Główny wernisaż odbędzie się w Galerii Słonecznej o godzinie 12:00.
Patronat nad tymi uroczystościami przyjął:
Rektor Uniwersytetu Radomskiego im. Kazimierza Pułaskiego
prof. dr hab. Sławomir Bukowski.



