Studentka WYDZIAŁU SZTUKI laureatką konkursu organizowanego przez słynną polską markę obuwniczą- Grupy CCC

Justyna Torbicka studentka 3 roku Kierunku Wzornictwo ubioru i akcesoriów mody została laureatką konkursu zorganizowanego przez słynną polską markę obuwniczą – Grupę CCC we współpracy z Wydziałem Sztuki Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu. Przewodnie hasła konkursu brzmiały: „Be Fashion – Be Trendy – Be Eco” oraz „Fashion w świecie post-pandemic”.

Uczestnicy mieli za zadanie zaprojektować kolekcję kapsułową czyli taką, która składa się z różnych asortymentów – dodatków pasujących do siebie. Studenci mieli wybór i projektowali dla jednej z marek własnych Spółki CCC czyli Gino Rossi, Lasocki, Jenny Fairy czy Sprandi.

Uznanie Jury zdobyła kolekcja Justyny dla marki Sprandi. Poza nagrodą pieniężną, laureatka otrzymała także możliwość odbycia stażu w Dziale Kreacji Grupy CCC.

Nasze wielkie GRATULACJE!!!!!!!! Oprócz Wydziału Sztuki naszego Uniwersytetu Grupa CCC nagrodziła również studentów z Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi. W tym roku zrealizowane zostaną także kolejne odsłony konkursu we współpracy z uczelniami artystycznymi w całym kraju. Dodatkowo, po zakończeniu wszystkich edycji, spółka ma zamiar wyprodukować i wprowadzić do sprzedaży wybrane kolekcje.