KOMUNIKAT- OGŁOSZENIE DZIEKANA -FUNKCJONOWANIE WYDZIAŁU SZTUKI

Ogłoszenie Nr 1/2021

Dziekana Wydziału Sztuki z dnia 25 marca 2021 r.

Na podstawie: – Zarządzenia Dziekana nr 1 / 2021 / WSz Dziekana Wydziału Sztuki z dnia 15 lutego 2021 r.

– w okresie od 24.03.2021r do odwołania obowiązuje dla wszystkich form zajęć wyłącznie praca zdalna, z wykorzystaniem platformy Microsoft Teams, Wirtualnej Uczelni i Poczty UTH;

W czasie zajęć dydaktycznych wydzielone pracownie artystyczne/warsztatowe będą dostępne wyłącznie dla dyplomantów, którzy wyrażą chęć korzystania z w/w pracowni w czasie swoich zajęć dydaktycznych lub konsultacji po wcześniejszym umówieniu z nauczycielami akademickimi i innymi osobami prowadzącymi zajęcia w w/w pracowniach, pod nadzorem opiekuna pracowni.

prof. dr hab. Andrzej Markiewicz

Dziekan Wydziału Sztuki